У БСШ №16 за фінансової підтримки ПРООН триває влаштування сучасної системи відеоспостереження

В рамках Конкурсу грантів «Зміцнення громадської безпеки у цільових громадах приазовського регіону Запорізької та Донецької областей» Громадська спілка «Вільна громада-комфортне місто» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Королівства Нідерландів за технічного адміністрування ФРГО «Західноукраїнський ресурсний центр» реалізує проєкт «Безпечна школа – запорука особистої та громадської безпеки». В рамках грантового проєкту у БСШ №16 буде організовано сучасну систему відеоспостереження.

В рамках реалізації проєкту колективом школи БСШ №16 проведено низку інформаційних та навчальних заходів з безпеки з колективом закладу, учнями та батьками. Також розроблено та впроваджено «Кодекс безпечного освітнього середовища» та «Положення про відеоспостереження у навчальному закладі». Зазначені документи найближчим часом будуть впроваджені в усіх закладах загальної середньої освіти громади.

Довідково: проєктну заявку було розроблено ініціативною групою, до складу якої увійшли: директор Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №16 Володимир Греб, керівник Громадської Спілки «Вільна громада – комфортне місто» Ігор Кас’янов та начальниця відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Інна Комарова.

Залишити відповідь