XI Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко»

Запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти, які вивчають німецьку з 5-го класу, до участі в найпопулярнішому конкурсі з німецької мови в Україні.

Цьогорічний конкурс «Орлятко» відбудеться в понеділок, 8 листопада 2021 року.

▶ Цього року в заявці є можливість обрати варіант проведення конкурсу: ТРАДИЦІЙНИЙ або ОНЛАЙН.

Сучасний та зручний онлайн-формат започатковується Оргкомітетом з метою розширення можливостей участі в конкурсі та впровадження інноваційних методів навчання. Ознайомитися з Інструкцією із проведення онлайн-конкурсу можна на uclever.com

▶ Сума оргвнеску одного учасника складає 35,00 гривень. Детальна інформація – у заявці.

▶ Мінімальна кількість учасників від закладу освіти – 10 осіб.

Оргкомітет повертається до традиційного розподілу сертифікатів (золотий, срібний, бронзовий, учасника). Призери й учасники отримають сертифікати та сувеніри незалежно від формату проведення конкурсу; відповідальні вчителі – сертифікати.

▶ Для певних категорій дітей участь безкоштовна (не більше 20% від загальної кількості учасників: сироти, напівсироти та діти з багатодітних сімей; статус таких учасників обов’язково підтверджується документально при подачі заявки).

Для участі в конкурсі необхідно до 11 жовтня 2021 року подати ЗАЯВКУ зручним для Вас способом:

• заповнити заявку на сайті uclever.com та надіслати копію квитанції про сплату організаційного внеску електронною поштою на адресу: orlyatko@uclever.com

АБО

• надіслати заявку та копію квитанції про сплату організаційного внеску електронною поштою на адресу: orlyatko@uclever.com.

Залишити відповідь