Цикл вебінарів «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації: від А до Я»

Академія української преси, громадська організація, яка є одним з лідерів упровадження медіаосвіти та медіаграмотності з 2010 року, розпочинає інформаційно-просвітницьку кампанію «Абетка вакцинації від А до Я» і запрошує педагогічних працівників закладів освіти на цикл вебінарів «Абетка вакцинації чи освітнє щеплення від дезінформації: від А до Я», які відбудуться протягом вересня-грудня 2021 року.

Мета проведення інформаційно-просвітницької кампанії – посилення стійкості до дезінформації задля прийняття поінформованих рішень.

Для проведення кампанії створено науково-методичний комплекс «Абетка вакцинації: від А до Я», який:

  • ознайомить з методами маніпулювання думкою, способами розвінчання фейків та маніпуляцій, способами переконання авдиторій;
  • удосконалить навички аналізу медійної наукової інформації;
  • формуватиме навички пошуку інформації в інтернеті, перевірки правдивості медійних наукових повідомлень, аналізу медійних повідомлень з огляду на їх цілі, техніку виконання, емоційний вплив, маніпулятивність та переконливість;
  • дозволить засвоїти алгоритм аналізу наукового медіаповідомлення, заохотить до критичного мислення;
  • ознайомить з поняттям надійності наукових джерел, достовірності статистичних досліджень, коректною аргументацію та їх перевіркою.

Для участі у вебінарі потрібна реєстрація.

Реєстрація учасників відбувається за покликанням https://forms.gle/9Y5kr8d8VC8g1Zba8

За додатковою інформацією звертайтесь до Юлії Рицик, асистентки проектів АУП (+38(067) 372 2733, email: info@aup.com.ua).

Залишити відповідь