Дитячий подкаст про роботу міста рекомендують для уроків у початковій школі

На медіасервісі MEGOGO з’явився дитячий подкаст власного виробництва «У міста є я». Проєкт не лише орієнтований на дитячу аудиторію, а й створений за участі дітей. Його можна використовувати, зокрема, на уроках у початковій школі.

У подкасті взяли участь 16 школярів від 6 до 11 років.

Подкаст «У міста є я» створено за мотивами однойменної книжки телеведучої та громадської діячки Ірини Озимок. Його можна використовувати як для розваги, так і для навчання. Рекомендовано до прослуховування дітьми разом із батьками або учителями.

«У міста є я» — це 7 епізодів, у яких діти разом із ведучою подкасту Іриною Озимок відповідають на запитання, пов’язані з життям міста та його мешканців. Юних героїв запрошували із Києва, Київської області та Львова.

Теми епізодів можуть бути корисні учням початкових класів. Слухаючи подкаст під час уроків, школярі зможуть разом знайти відповіді на важливі запитання: хто такий мер і що входить в його обов’язки, для чого існують комунальні служби та ОСББ, як сміттєзвалища впливають на місто тощо.

Прослухати подкаст безкоштовно можна у мобільному додатку MEGOGO в розділі «Аудіо» на смартфонах на базі iOS та Android та в автомобілях з аудіосистемами Android Auto та Apple CarPlay.

Джерело: Освіторія

Залишити відповідь