“Натхнення” у Києві

Кажуть, язик до Києва доведе. Вихованців танцювального колективу “Натхнення” до Києва довів зовсім не язик, а любов до хореографії та жага нових перемог.

26-27 вересня у місті Києві та місті Бровари відбулися Всеукраїнські турніри з бальних танців Golden gate та Kyiv open cup, участь у яких брали понад сімсот пар із різних куточків України: Тернополя, Броварів, Києва,Дніпра, Запоріжжя, Білої Церкви, Житомира, Ірпеня та інших міст нашої країни. Вихованці танцювального колективу “Натхнення” Олексій Смоляков і Златослава Татарікова змагалися у наступних категоріях: Ювенали 1Е і Ювенали 2Е (європейська і латиноамериканська програми). Результати виявилися вражаючими! Олексій і Златослава здобули вісім перемог, зокрема: Ювенали 1Е 6 танців -1 місце, Ювенали 2Е 6 танців – 1 місце, Ювенали 2Е St – 2 місце, Ювенали 2Е La – 1 місце, Ювенали 1Е St – 1 місце,  Ювенали 1Е La -1 місце, Ювенали 2Е – St- 1 місце, Ювенали 2 Е La- 1 місце.

Щиро дякуємо тренерам Ходикіній Ларисі Миколаївні та Ходикіній Наталі Іванівні, улюбленому “Натхненню” та ЦДЮТ, за величезний внесок у розвиток мистецтва бального танцю.

Залишити відповідь