«Кристали» 2020

Цього року для учнів з усієї України за традицією стартував науковий конкурс “Кристали”.

Організаторами заходу є Національний центр «Мала академія наук України», Львівський національний університет імені Івана Франка, та Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Конкурс носить ім’я Євгена Гладишевського – видатного вченого, доктора хімічних наук, який здійснив вагомий внесок у розвиток кристалохімії і є засновником Львівської кристалохімічної школи.

Вихованці гуртків “Радіоелектроніка” та “Прикладна фізика і сучасна інженерія” ЦДЮТ під керівництвом кандидата фізико-математичних наук Сергія Сімченко, окрім гарної теоретичної та практичної підготовки, також займаються науковою роботою. Для гуртківців стали традиційними перемоги на обласному етапі конкурсу-захисту робіт МАН та Всеукраїнській олімпіаді з Радіофізики.

Їх наукові розробки стосуються таких актуальних та перспективних напрямків в науці і техніці, як: альтернативна енергетика, фізика твердого тіла, каталіз, нанотехнології, фізика поверхні та ін.

Цього року Павло Пейчев, Гетьманський Дмитро та Мірошниченко Сергій, за результатами проведених під керівництвом Сергія Володимировича досліджень, подали необхідні матеріали для участі в конкурсу та здобули перемогу в першому турі. Хлопців запрошено взяти участь в другому (фінальному) етапі конкурсу.

Бажаємо вихованцям та їх науковому керівнику вдалого захисту!

Залишити відповідь