Соціальні освітні проєкти Be Smart та “Про Школу”

Публікуємо інформацію щодо проєктів Be Smart та “Про Школу” (листи Благодійної організації “Фонд Максима Степанова” від 11.03.2020 № 19, від 17.03.2020 №83) до відома та використання в роботі (додаються) https://stepanovfoundation.com/

Be Smart — перший та єдиний в Україні безкоштовний сервіс онлайн-підготовки до ЗНО

Тут можна знайти повний перелік курсів, тестів та завдань, пояснення до відповідей та відеорозбори пробних ЗНО. Необхідно лише зареєструватися, а далі — обрати предмет і почати готуватися.

На сайті чекають:

  • Онлайн-курси з математики, фізики, історії України, хімії, біології, географії, української мови й англійської
  • Понад 2000 тестів та відеолекцій
  • Відеорозбори пробних ЗНО з детальним коментарем учителів
  • Минулорічні тести ЗНО та актуальні програми від МОН на рік
  • Матеріали та навчальні модулі, щоб закріпити знання та натренувати мозок.

Усі матеріали у форматі масового вільного доступу: реєструйся та вчись — абсолютно безкоштовно! Ми зібрали експертів з тестування, вчителів-методистів, викладачів та фахових спеціалістів, щоб дати максимум можливостей підготуватися до будь-яких питань на тестуванні. Якщо немає можливості займатися з репетитором, відвідувати офлайн-курси чи витрачати на це кошти, Be Smart пропонує готуватися легко та онлайн!

Сайт та проект розробили з ініціативи Одеської ОДА Максима Степанова, нашу ідею підтримали МОН України та Український центр оцінювання якості освіти. Ми постійно вдосконалюємо базу курсів та слідкуємо за всіма новинками освіти й тестування, щоб кожен випускник і школяр України мав змогу успішно скласти ЗНО.

Усі новини шукайте на сторінці Facebook.

 

Залишити відповідь