Майстер-клас для всієї сім’ї «Виготовлення букетів з природного матеріалу»

22 листопада комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердянської міської ради на базі Центру дитячої та юнацької творчості ім. Є.М. Руднєвої було проведено майстер-клас для всієї сім’ї «Виготовлення букетів з природного матеріалу».

Захід підготувала та провела практичний психолог КУ «ІРЦ» БМР Анастасія Волик, яка зазначила, що спільна сімейна творчість сприяє зміцненню сімейних стосунків, закликає допомогти дітям відкрити для себе світ дорослих, а дорослим – краще зрозуміти світ своєї дитини. Працюючи разом – займаючись творчістю, спілкуючись один з одним, дорослі і діти вступають у справжню творчу взаємодію.

На початку заходу директорка КУ «ІРЦ» БМР Тетяна Малуєва розповіла про його мету – естетичне виховання дітей, розвиток навичок посидючості, охайності, дрібної моторики рук, та виховання почуття прекрасного; поділилася цікавою інформацію про зарубіжний досвід щодо аранжування квітів у Японії, як обов’язковий предмет у шкільній програмі. Японці стверджують, що у людей, які займаються даним видом декоративного мистецтва, формується «квіткове серце», і ми з цим згодні, адже квіти своєю красою і ніжністю, тонким ароматом сприятливо впливають на психіку дитини, виховуючи її терплячою та добрішою.

Під керівництвом Анастасії Сергіївни діти спільно з батьками виготовили свої флористичні  композиції.

Всі учасники майстер-класу мали змогу насолодитись цим чудовим моментом, поринути у подорож творчості та фантазій, відчути себе справжніми флористами, разом створивши свій вишуканий та унікальний букет.

Ми дякуємо дітям та їх батькам за активну участь у нашому заході.

Висловлюємо велику вдячність за співпрацю Олегу Костянтиновичу Балабану – директору ЦДЮТ ім. Є.М. Руднєвої.

ФОТОЗВІТ

З повагою, педагоги комунальної установи 

«Інклюзивно-ресурсний центр»

Бердянської міської ради

Залишити відповідь