#ДівчатаSTEM 2019-2020

Запрошуємо дівчат 14-24 років з усієї України реєструватися на нову менторську програму #ДівчатаSTEM 2019-2020!

21 листопада відбулося офіційне відкриття менторської програми Дівчата STEM, яка покликана залучити молодь до вивчення напрямів STEM (S – science, T – technology, Е – engineering, М –mathematics).

20 успішних жінок в STEM-кар’єрі стануть менторками для 20 дівчат віком від 14 до 24 та допоможуть створити міні-проєкти, результати яких будуть представлені у квітні. Програму четвертий рік поспіль реалізовує Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» за підтримки компанії SAP.

Реєстрація за посиланням – https://forms.gle/B8HFhtigwnCVdUQF9

Програма проходитиме у кілька етапів:

Перший розпочався 21 листопада та завершиться 20 грудня – до цього часу дівчата можуть зареєструватися та надіслати посилання на відео на тему «Чому я хочу взяти участь у програмі» (тривалістю до 3-х хвилин). У відео потрібно дати відповіді на наступні питання:

  • Чому ти хочеш взяти участь у програмі Дівчата STEM?
  • Які STEM-предмети ти любиш?
  • Чого ти хочеш досягти в житті?
  • Чим, на твою думку, тобі зможе допомогти менторка?

До Нового року менторки переглянуть відео та оберуть свою mentee, з якою будуть ділитися досвідом та реалізовуватимуть спільний проєкт. Мета прграми – продемонструвати школяркам та студенткам, що наука та технології – це цікаво, а розвиватися в STEM-напрямах можуть не тільки хлопці.

Протягом програми організатори зустрічатимуться з дівчатами в школах та університетах в різних регіонах аби зацікавити проєктом, проводитимуть надихаючі зустрічі STEM Story Cafe, які відбудуться 30 листопада, 7 та 14 грудня у Києві. Заключним етапом програми стануть конференції «Від мрії до дії» за участю топ-20 жінок-менторок та «Від дівчат для дівчат» від дівчат-учасниць.

Попередні 3 сезони «Дівчата-STEM» продемонстрували чудові результати: створена спільнота STEM-амбасадорів, які розвивають та популяризують науку після завершення програми, більш ніж 80 000 школярів та школярок підвищили свою обізнаність про STEM, а 98% учасників готові рекомендувати проєкт своїм подругам. Більше про цьогорічну програму, а також про умови участі та її перебіг можна дізнатися за посиланням: www.csr-ukraine.org

Подавайтеся! Це буде неймовірно круто та дуже надихаюче!

#ДівчатаSTEM #CSRUkraine

Залишити відповідь