НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ «САДОЧОК – ПРОСТІР ДРУЖНІЙ ДО ДИТИНИ. ЛЯЛЬКА ЯК ПЕРСОНА. СТВОРЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО ІНКЛЮЗИВНОГО СЕРЕДОВИЩА В ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»

26-27 червня в закладі дошкільної освіти №39 “Веселка” пройшов міський навчальний тренінг “Садочок – простір дружній до дитини. Лялька як персона. Створення безпечного інклюзивного середовища в закладі дошкільної освіти”, який проводила Байєр  О. М.  завідувач, кандидат психологічних наук, доцент кафедри дошкільної педагогіки Запорізького інституту післядипломної підготовки.

Завдяки цьому тренінгу вихователі та спеціалісти закладів дошкільної освіти здобули навички щодо дружнього ставлення до дитини та інклюзивного навчання, у тому числі щодо розвитку позитивної самооцінки, навчання дітей вираженню своїх почуттів, як справлятися зі стресом та емоціями, важливість самостійної гри, вирішенню конфліктів та протидії цькуванню.

Отримані знання допоможуть вихователям покращити обізнаність батьків щодо позитивної комунікації з дітьми та взаємодії у соціумі.

Залишити відповідь