НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА: УПРАВЛІНСЬКИЙ АСПЕКТ

Протягом  24-26 червня 2019 року на базі Бердянської гімназії №3 «Сузір’я» відбувся тренінг для 23 директорів закладів освіти  Бердянська, Приморська та Бердянського, Приморського районів Запорізької області. Тренінг проводили Гура Тетяна, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор психологічних наук, професор Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та  регіональні тренери НУШ Дмитренко Лариса (методист відділу освіти Бердянської міської ради Запорізької області) і Володько Олена (заступник директора з освітньої діяльності Бердянської гімназії №1 «Надія»).

Під час тренінгу його учасники розглянули питання з важливих аспектів управлінської діяльності керівників закладів освіти в умовах НУШ: зміст науково-методичного супроводу реформування освітнього процесу в початковій школі, умови реалізації принципу інтеграції в початкової освіти, організаційно-методичний супровід оцінювальної діяльності учнів у НУШ, впровадження проектного менеджменту в закладах освіти, навчання через гру.

Керівники  ознайомилися  з проблемами, які стоять перед закладами ости на етапі реформування, та обрали проблемні теми, за якими будуть розроблять авторські проекти, захист яких відбудеться на завершальній сесії наприкінці жовтня – на початку листопада 2019 року.

Від тренерів: висловлюємо щиру подяку учасникам тренінгу за активність, конструктивну взаємодію, креативність, доброзичливість, позитивний настрій та невимушену атмосферу.

Залишити відповідь