У світі казок

З 31 травня до 2 червня в нашому місті на базі Клубу «Маяк» проходив II Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України». Засновником і організатором Фестивалю стала  громадська організація «Форум-Арт»,яка таким чином хотіла звернути увагу на  театр як перспективне джерело розвитку культури України, потужний засіб патріотичного виховання.

Захід проходив за підтримки багатьох інституцій, партнерів. Відділ освіти Бердянської міської ради теж долучився до організації та участі у Фестивалі. Ми висловлюємо щирі слова вдячності педагогічним  та дитячим колективам КДЮТ «Зоряний»( керівник Дрянєва С.О.), БДЮТ «Центр розвитку дітей та молоді»(керівник Капітонова І.І.), які взяли безпосередню участь у відкритті заходу. Юні  вихованці «Зоряного»  перед початком Фестивалю подарували гостям  музичний виступ, вразивши всіх своїми яскравими  талантами та  позитивною енергетикою. А біля виставкового простору БДЮТ «Здорова дитина – щаслива країна» було дуже багато як дітей, так і дорослих. Адже там можна було не тільки погладити звірят, а ще й отримати  консультацію з анімалотерапії.

На Фестивалі можна було переглянути театральні вистави 14 колективів Запорізької,Київської та Сумської областей. У цьому році серед юних акторів були й дітки з особливими потребами, які не тільки люблять дивитися театр, а й грати в ньому.

До перегляду  були запрошені учні, педагоги та батьки бердянських закладів освіти. Дякуємо всім, хто знайшов час та можливість і долучився до театрального свята. Адже такі дійства для нашого приморського містечка – рідкість.

Висловлюємо слова захоплення та підтримки театральним колективам Бердянська, які виступали на Фестивалі.

Фотозвіт

Детальніше про фестиваль: http://osvita.zoda.gov.ua/на-всеукраїнському-фестивалі-казки/

 

Залишити відповідь