Бердянські кнопочки – 2019

З метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей дошкільного віку, за ініціативи відділу освіти виконавчого комітету, за сприянням Бердянської міської ради 30 травня в міському Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка проведено традиційний яскравий фестиваль дитячої творчості вихованців закладів дошкільної освіти «Бердянські кнопочки – 2019» під гаслом «Кожна дитина – це діамант, сяє в родині сузір’я талант».

В цьому році обрано новий формат фестивалю «Тато, мама, я – талановита сім’я». Дошкільні сім’ї феєрично демонстрували вокальні, танцювально-хореографічні та літературні здібності, спрямували всі зусилля на розкриття творчих діяльнісних досягнень своєї дитини.

Завдяки активній дружній родині Дошкілля міста: вихованців та їх батьків, педагогів, керівників музичних та хореографів фестиваль дійсно став для дошкільників першим кроком назустріч творчим досягненням і святом для всіх учасників, вболівальників та гостей.

Всіх учасників фестивалю було нагороджено дипломами, іграшковими та смачними подарунками.

Організацію і підготовку міського заходу в цьому році забезпечили колективи ЗДО №3 «Ластівка», ЗДО №35 «Вишенька», ЗДО №37 «Пізнайко».

Залишити відповідь