Міське свято випускників «У ритмі Азовського вальсу»

25 травня в усіх закладах загальної середньої освіти міста пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення 2018-2019 навчального року та початок літніх канікул. Для понад 500 випускників 11-х класів закладів освіти він пролунав востаннє, повідомивши про закінчення прекрасної шкільної пори та  початок дорослого життя.

Вже четвертий рік поспіль у День останнього дзвоника одинадцятикласники разом із батьками, друзями зібралися на Приморській площі та взяли участь у міському святі «У ритмі Азовського вальсу».

Хореографічні композиції  у виконанні випускників викликали теплі, зворушливі емоції в присутніх на святі, не залишили байдужими навіть мешканців міста, які випадково потрапили на захід.

Підтримати та привітати випускників прийшли представники міської влади, депутатського корпусу, батьківської громадськості, педагоги та учні закладів освіти міста.  

Зі святом усіх присутніх привітав міський голова Володимир Павлович Чепурний.   Він подякував за успіхи в навчанні та спортивні досягнення, якими учні прославляли рідне місто, побажав досягнення нових звершень.

З щирими словами привітання від народного депутата України Олександра Пономарьова виступив його помічник, депутат міської ради Володимир Безверхій та передав випускникам кожної школи святкові торти.

Сподіваємося, що яскраві емоції, отримані на святі, ще не один раз нагадають випускникам про цей день, прощальний вальс, друзів, море, рідне місто.

Фотозвіт

Залишити відповідь