ЗІРКОВИЙ ОЛІМП -2019

16 травня 2019 року в міському Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка пройшло  Свято відзначення обдарованої молоді Бердянська та їх педагогів «Зоряний Олімп – 2019». Церемонія проходить 5-й рік  у рамках реалізації  Цільової програми «Освіта» на 2019 рік, затвердженої рішенням шістдесятої сесії Бердянської міської ради VII скликання від 07.03.2019 року №52.

Метою заходу, організатором якого став відділ освіти за підтримки виконавчого комітету Бердянської міської ради, було відзначення обласних учнів – переможців:

  • Всеукраїнських учнівських олімпіад – 50 осіб;
  • Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України – 51учень;
  • Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої…» – 2 переможці;
  • Міжрегіонального фестивалю ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив» – 8 призерів;
  • Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика – 2 переможці;
  • Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка – 1 учень;
  • Міжнародного конкурсу з українознавства – 2 особи.

Були відзначені й   педагоги , які підготували вищезазначених переможців – 105 осіб.

Обдаровані учні та вчителі  отримали  грамоти  обласного департаменту освіти й науки, подяки та грамоти від міського голови  та грошові сертифікати.

Цьогорічна церемонія нагородження ювілейна, тому її характер особливо врочистий. Загальна тема свята – « Будуємо Україну разом!..». У святі  взяли  участь кращі музичні колективи ЦДЮТ,солісти циркової студії «Батерфляй» МПК, спортсмени ДЮСШ, дитячі колективи закладів освіти, відомі солісти Бердянська .  Несподіваним, але приємним і доречним було  відео звернення до нагороджуваних  переможців минулих років. Випускники, яких доля розкидала по різних куточках світу,  розповіли  про свою подальшу долю,  побажали  обдарованим дітям нових  успіхів та злетів.

Оскільки 16 травня в Україні  відзначався  День вишиванки,багато  учасників було у вишитих  сорочках або в одязі  з елементами української вишивки.

Перед церемонією в холі МПК з 14.30  була  організована експозона авторських робіт «Україна вишивана». Свої вироби представили  учні, батьки та  педагоги. Для бажаючих працювало кілька  фотозон.

 

Фотозвіт: https://photos.app.goo.gl/Chtdb7MLSLjWBE7TA

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=gBGzrAhxm4s&t=2410s (1 частина)

https://www.youtube.com/watch?v=KpsBRKZEUXc&t=11s (2 частина)

Залишити відповідь