Показовий День цивільного захисту у ЗДО № 34 «Оленка»

Традиційно в травні у всіх закладах дошкільної освіти м. Бердянськ проходять Тижні безпеки дитини та Дні цивільного захисту.

14 травня 2019 року в ЗДО № 34 «Оленка» організовано та проведено показовий День  цивільного захисту.

Програму розпочато з театралізовано-хореографічної композиції «З малої іскри-великий вогонь» у виконанні дітей старших груп разом з педагогами  закладу.

Виступаючі презентували педагогічний досвід діяльності ЗДО з питань організації заходів із запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

Почесні гості, а саме завідувач сектору дошкільної та позашкільної освіти відділу освіти Лисенко Л. В., головний спеціаліст сектору загальної середньої  освіти відділу освіти Ієговська М. І., майстер виробничого навчання Бердянських курсів Цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Єжеченко В. С., начальник караулу 12-ї державної пожежної рятувальної частини Державної служби з надзвичайних ситуацій Міщенко Р. С., керівники та вихователі-методисти закладів дошкільної освіти м. Бердянська, не тільки переглянули, а й були учасниками відпрацювання плану реагування на випадок надзвичайної ситуації «Пожежа», також переглянули відеозапис проведення евакуації в ЗДО № 34 на випадок надзвичайної ситуації  «Ураган» з дітьми та працівниками закладу.

Підсумовуючи даний захід, Віктор Семенович зазначив про відмінну підготовку та проведення Дня цивільного захисту в ЗДО № 34 «Оленка».

Важливою складовою виховання дітей є навчання основам безпечної  життєдіяльності, яке повинно привчити дитину цінувати та берегти власне життя.

Бережіть дітей! Цінуйте життя!

Переглянути більше фотографій

Залишити відповідь