Фестиваль ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

19 квітня  2019 року на базі  ЗДО №20 « Червоний капелюшок» відбувся V Міський фестиваль ораторського мистецтва дошкілля м. Бердянськ  «Заговори, щоб я тебе побачив». У цьому році фестиваль проходив під гаслом « Мовою віршів малюємо Весну».

Фестиваль ораторського мистецтва в Бердянську проводиться щорічно з метою виявлення та підтримки творчо обдарованих дошкільників, розвитку їхнього комунікативного та риторичного потенціалу.

Діти в віршах українських поетів та авторських  віршах, відобразили майже всі події, що відбуваються під час довгоочікуваних трьох весняних місяці за допомогою поетичного художнього слова та  вміло продемонстрували багатство української мови – однієї з найкрасивіших та милозвучніших мов світу. Юним ораторам вдалося повчитися один у одного красномовству, подарувати насолоду слухачам і справити яскраве враження на всіх присутніх.

У фестивалі взяли участь 17 обдарованих  вихованців закладів дошкільної освіти міста. Усі учасники фестивалю  отримали не тільки подарунки, але й  гарний настрій, позитивні емоції та  навайжливіше – безцінний досвід.

Переглянути більше фотографій

Залишити відповідь