2 квітня Всесвітній день поширення інформації про проблеми аутизму

02 квітня 2019 року практичним психологом комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердянської міської ради Кідаловою Оленою Іванівною проведено семінар за темою «Особливості організації  життєвого простору дітей  дошкільного віку з розладами аутичного спектру та іншими особливими освітніми потребами». Семінар було проведено у рамках проекту Школи «Бути Батьками», з метою формування позитивної  мотивації  у батьків щодо розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

У заході взяли участь: директор та фахівці комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердянської міської ради;  Голова ГО «Розвиток особистості дитини плюс» О.П.Корж; представник громадської організації «Аутизм. Свідоме батьківство» О.В. Буракова; активна батьківська громадськість дітей з особливими освітніми потребами.

Захід проходив у формі постійного діалогу  між фахівцями, батьками дітей дошкільного віку, які нещодавно  зіткнулися з труднощами у вихованні дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з аутизмом, та батьками дітей з особливими освітніми потребами, які вже мають позитивний досвід подолання труднощів, що пов’язані з вихованням, розвитком та навчанням дітей з аутизмом.

Під час обговорення даної теми було розглянуто сутність і зміст, складові компоненти та  принципи організації життєвого простору дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами. Разом з практичним психологом батьки обговорювали особливості побудови  ефективної взаємодії між батьками та дітьми як складову організації простору дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами.

Голова ГО «Розвиток особистості дитини плюс» Олена Павлівна Корж поділилася власним досвідом супроводу дитини поза межами домашнього середовища.

Представник ГО «Аутизм свідоме батьківство» Олеся  В’ячеславівна  Буракова розповіла з власного досвіду як використовувати візуальний розклад в організації часу дитини.

Залишити відповідь