Вернісаж педагогічних ідей

У 2018-2019 навчальному році Бердянськ долучився  до освітнього  проекту «На крилах успіху». Агентами змін стали вчителі Благодаренко А.М. (ЗЗСО № 4), Гопієнкова Т.Г. та Добряк Н.С. (ЗЗСО № 11), Шеремета В.В., Клименченко О.Д, Андрєєва І.О. та Волошина Н.І. (БСШ № 16). Упродовж навчального року педагоги відкривали для себе особливості освітнього проекту, ділилися між собою успіхами та досягненнями, підтримували зв’язок з  координатором проекту Сухаревською О.О. Результати роботи були представлені 27.03.2019 року на Вернісажі педагогічних ідей для заступників директорів початкової ланки, вчителів 4-х класів міста за темою: «Освітня програма «На крилах успіху» як складова Нової української школи: перший рік упровадження (знахідки, проблеми, шляхи вирішення)», який був проведений на базі ЗЗСО № 4.

Присутніх привітала директор закладу Земко Н.О. Про особливість і значущість,  основні напрямки проекту розповіла колегам заступник директора ЗЗСО №4  Благодаренко А.М.. Учителі  БСШ №16 Шеремета В.В. та Клименченко О.Д.  провели  з присутніми толоку і   показали  елементи нейробіки. Заступник директора ЗЗСО№11 Гопієнкова Т.Г. та вчителі Добряк Н.С.( ЗЗСО №11), Андрєєва І.О., Волошина Н.І. (БСШ №16) провели  майстер-класи  з української мови, математики, всесвіту. Вернісаж пройшов на високому рівні, вчителі працювали натхненно та творчо.

Сподіваємось, що захід окрилив педагогів і наступного навчального року вони приєднаються до крилатої команди нашого міста.

Залишити відповідь