IV етап ХХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування)

З 25 по 29 березня 2019 року в місті Одесса пройшов заключний IV етап ХХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (програмування). В олімпіаді взяло участь 129 переможців обласних олімпіад з інформатики з усіх регіонів України.

Запорізьку область представляли:

Караваєв Килило, учень 11 класу Бердянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов (вчитель Дубінін Андрій Олександрович, Бердянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16 з поглибленим вивченням іноземних мов);

Івашко Макар, учень 11 класу Запорізької гімназії № 28 (вчитель Кревсун Юрій Миколайович, Запорізька гімназія № 28);

Рясний Данило, учень 10 класу Запорізької гімназії № 28 (вчитель Горбань Тамара Андріївна, Запорізька гімназія № 28);

Філенко Павло, учень 9 класу Запорізького багатопрофільного ліцею №62 (вчитель Кім Ольга Миколаївна, Запорізький багатопрофільний ліцей №62)

Керівник команди Запорізької області: Дубінін Андрій Олександрович

На відміну від інших предметів, тільки на Всеукраїнській олімпіаді з програмування виключно всі члени журі – це студенти Вишів, в минулому золоті та срібні призери міжнародних олімпіад з інформатики. Виходячи з вищесказаного, завдання були нереально складними.

Учні нашої області не часто займають призові місця на фінальному етапі олімпіад з програмування. Практично всі переможці олімпіад попередніх років – учні спеціалізованих інтернатів і ліцеїв з інформатики, математики та фізики Полтави, Києва та Харкова. Історія повторилась і цього року.

Всі учасники від нашої області отримали дипломи учасників олімпіади, однак це не зменшує їх досягнення. Наприклад, як і в випадку з інформаційними технологіями, Караваєв Кирило став першим представником нашого міста на такому рівні за всю історію існування олімпіадних предметних змагань з програмування!!! Пишаємось його досягненнями та рівнем знань!!!

Залишити відповідь