Фестиваль Кyiv-M-Fest

Третій рік поспіль методисти Центру дитячо-юнацької творчості беруть участь у Відкритій методичній виставці та фестивалі закладів позашкільної освіти Кyiv-M-Fest.

З 19 по 22 лютого гостей зі всієї України приймав Київський Палац дітей та юнацтва. За темою Фестивалю «Сучасні технології формування життєтворчого простору в закладі позашкільної освіти» пройшли цікаві за різноманіттям, зорієнтованих на практичне використання, заходи.

У тісній співпраці з науковцями педагоги закладів позашкільної освіти Києва та України обговорили найбільш актуальні питання щодо збереження, розвитку закладів позашкільної освіти, їх модернізації, а головне – формування життєтворчого простору в закладі.

Центральною подією Фестивалю стало відзначення педагогів, методичні матеріали яких були представлені на виставці, всього 62 роботи.
У номінації «Формування ключових життєвих компетентностей та їх моніторинг» І місце  посіла робота «Методичний web-квест як нетрадиційна форма підвищення професійної компетентності керівників гуртків закладу позашкільної освіти», яка підготовлена методичною службою ЦДЮТ. Автори досвіду Масютіна Марина Едуардівна, заступник директора з навчально-методичної роботи; Демченко Ніна Германівна, Дяденчук Альона Федорівна, методисти ЦДЮТ в минулому році вже представляли цю роботу на виставці «Освіта Запорізького краю» (3 місце). Також для учасників фестивалю Масютіною М.Е був проведений майстер-клас, який на практиці показав нові можливості  квест – технології для навчання дорослих.

Вітаємо переможців виставки Фестивалю!

Переглянути більше фотографій

Залишити відповідь