Батьківська конференція у форматі «живої бібліотеки»

Батьки і діти, діти і батьки – це нерозривне і одвічне коло. Саме ці слова класика надихнули керівництво закладу і методичну службу ЦДЮТ ім. Є.М.Руднєвої провести щорічну батьківську конференцію 23 лютого 2019 року.

Тема конференції в цьому році звучала так: «Співпраця ЦДЮТ, сім’ї та громади  у забезпеченні інтересів дитини». Стало доброю традицією закладу проводити батьківські конференції у незвичайних форматах, знаходити ефективні методи взаємодії з батьківською громадськістю.

Цьогорічна конференція пройшла у форматі «живої бібліотеки». Цей формат передбачав активну, живу форму спілкування батьків із запрошеними експертами – фахівцями, які мають цікавий життєвий досвід і задати їм різноманітні питання.

В актовій залі Центру зібралися біля 100 батьків вихованців закладу, які мали змогу впродовж 2-х годин, у режимі активного спілкування з запрошеними гостями,  почути відповіді на хвилюючі їх проблеми виховання підростаючого покоління та отримати  методичні рекомендації  у вигляді друкованої продукції – брошур та пам’яток.

Запрошуючи на дану зустріч експертів-фахівців, організатори заходу намагались охопити якомога більший спектр спеціалістів з різних напрямків життєдіяльності людини, серед яких, цього разу «живими книгами» були:  

  • Дмитренко Лариса Олександрівна, методист відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради, регіональний тренер НУШ, вчитель-методист. Тема для обговорення: «Реформи в освіті. Нова Українська Школа: які зміни чекають дітей та батьків».
  • Сухомлін Євген Михайлович, директор Центру з безоплатної вторинної допомоги. Тема для обговорення: «Правова допомога неповнолітнім або як батькам захистити дитину».
  • Рец Оксана Володимирівна, практичний психолог відділення «Клініка дружня для молоді». Тема для обговорення: Сексуальне виховання дітей та молоді: що треба знати батькам та їх дітям».
  • Алейнікова Олена Юріївна, ст. інспектор з ювенальної превенції відділу превенції Бердянського ВП ГУНП в Запорізькій області, майор поліції. Тема для обговорення: «Ювенальна превенція – дієвий інструмент попередження правопорушень у підлітковому середовищі».
  •  Кашкарьова Людмила Ромуальдівна, керівник гуртка «Психологічні студії» ЦДЮТ, арт-терапевт, кандидат психологічних наук, доцент; Волкова Надія Юріївна, координатор Бердянської мобільної бригади з надання психологічної допомоги постраждалим від насилля. Тема для обговорення: «Протидія насиллю (булінг, цькування, насилля в сім’ї»).
  • Кривунь Артем Володимирович, провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям служби МЧС. Тема для обговорення: «Надзвичайні ситуації: що робити коли є загроза життю дитини».
  • Візенков Дмитро Сергійович, Кулемзіна Альона Дмитрівна, спеціалісти у галузі фізичної культури та здорового харчування, сертифіковані тренера СК «Арена». Тема для обговорення: «Здоровий спосіб життя: від слів до діла».
  • Тіхомірова Інна Іванівна, керівник Бердянське товариства Червоного хреста. Тема для обговорення: «Надання першої медичної допомоги дитині в домашніх умовах»
  • Костенко Юлія Олексіївна, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних міськрайонного Центру зайнятості. Тема для обговорення: «Профорієнтаційна робота: професії  майбутнього».

При підведенні підсумків конференції батьки висловили позитивні відгуки та підтвердили необхідність і важливість для них таких зустрічей, які дають можливість детально обговорити нагальні проблеми з фахівцями та обмінятись досвідом.

Наприкінці заходу директор ЦДЮТ Олег Балабан та модератор конференції  Марина Масютіна вручили подяки експертам та запросили фахівців до участі в подібному заходів для старшокласників.

Переглянути більше фотографій

Залишити відповідь