Управлінські діалоги

06.02.2019 року на базі гімназії №1 методичний кабінет відділу освіти  провів  робочу нараду  для заступників директорів ЗЗСО , на якій були розглянуті важливі питання.  

Першочерговими на даному етапі  були визначені заходи щодо  організації  просвітницько-профілактичної роботи в закладах  з метою запобігання масових захворювань на кір. Інформацію про цю хворобу та рекомендації для управлінців довів лікар-методист  Бердянського центру здоров’я Жуков В.Є.

Про організацію роботи в закладах освіти з питань запобігання та протидії булінгу, зміни в законодавчій  базі доповіла   Байрак Н.В., методист ММК . Це питання дуже актуальне і вирішувати його слід тільки спільними зусиллями.

Про те, як пройшли міські предметні олімпіади, про участь юних бердянців у обласному етапі, підготовку до проведення ЗНО-2019 говорилося у виступі Момот Г.І., методиста ММК .

Оскільки в січні було затверджене нове Положення проведення державної підсумкової атестації, управлінці розглянули основні його тези, обговорили зміни, які  особливо стосуються ДПА з іноземних мов. Терещенко Н.М. , заступник директора ЗЗСО №7, порадила всім детально ознайомитися з нововведеннями та підготувати проблемні питання до наступної зустрічі.  Блок окремих питань щодо  організації освітньої діяльності в початковій ланці  ( II семестр 2018-2019 н.р.) висвітлила ДмитренкоЛ.О., методист ММК.

Вимушена «перерва» у зв’язку з карантином  в учнів нашого міста  завершується , шкільне життя повертається у звичайне русло, плани скореговані.  Отож, вперед до  нових знань та звершень.

Залишити відповідь