Разом проти булінгу та домашнього насильства

8-10 січня 2019 року методичним кабінетом відділу освіти спільно з керівниками міських методичних об’єднань, фахівцями психологічної служби закладів освіти були організовані та проведені ММО вчителів російської мови та зарубіжної літератури, української мови та літератури, іноземної мови, біології, класних керівників 5-6, 7-8, 9-11 класів,  молодих класних керівників з питань профілактики шкільного булінгу, захисту дітей від різних форм насильства та попередження проявів жорстокої поведінки в освітньому середовищі.

Керівники вищезазначених ММО ознайомили педагогів з новими нормативними актами України щодо попередження явища булінгу в закладах освіти, профілактики домашнього насильства.

Представники психологічної служби ознайомили присутніх з результатами соціологічного опитування учнів 8-9 класів щодо виявлення їх ставлення до проблеми. Під час тренінгу були з’ясовані основні причини та форми прояву жорстокої поведінки, розглянуто алгоритм дій класного керівника, вчителя-предметника в разі виявлення фактів булінгу в освітньому середовищі, домашнього насильства.

Сподіваємося на плідну співпрацю всіх учасників освітнього процесу з попередження, виявлення та запобігання вищезазначених явищ.

Переглянути більше фотографій

Залишити відповідь