Засідання за круглим столом з нагоди створення міської школи «Бути батьками»

30.11.2018 у відділі освіти міста Бердянська відбулося засідання за круглим столом, під час якого було укладено тристоронню Угоду про співпрацю щодо створення та забезпечення функціонування міської школи «Бути батьками». Угода була підписана між начальником відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради, директором КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» БМР та головою громадської організації «Розвиток особистості дитини плюс» у присутності керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста з інклюзивною формою навчання та активної батьківської громадськості.

Положенням про школу «Бути батьками» затверджено систему заходів, що забезпечить взаємодію та співпрацю сторін задля об’єднання та координації зусиль з метою вирішення спільних освітніх та соціальних завдань; сприятиме залученню батьків в освітній процес як ключових партнерів та законних представників здобувачів освіти; налагодження співпраці педагогів та батьківської спільноти.

Для реалізації означених Угодою завдань робочою групою Школи будуть зроблені практичні кроки шляхом організації та проведення лекцій, тренінгів, семінарів, вебінарів, інформаційно-просвітницької роботи з підвищення рівня обізнаності громадськості про дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю.

Голова  громадської батьківської організації «Розвиток особистості дитини плюс» О.П. Корж виступила з темою «Батьки здобувачів освіти – учасники освітнього процесу як партнери», досвідом співпраці з родинами дітей з особливими освітніми потребами поділилася голова громадської організації «Дія»  Лук’янченко Л.В. Представник у місті Бердянську громадської організації «Аутизм. Свідоме батьківство» Буракова О.В. розповіла про напрями роботи обласної організації у взаємодії з закладами освіти.

Результатами впровадження інклюзивної форми навчання поділилися керівник ЗДО №39 Качерова О.Ю., директор ЗЗСО №13 Вербицька О.І. та заступник директора гімназії  №3 «Сузір’я» Заводько В.В.

Співпраця учасників, зазначена в Угоді, – це запорука реалізації завдань Нової Української Школи задля реалізації єдиної мети – формування компетентностей, необхідних для успішної самореалізації в суспільстві.

Залишити відповідь