Комплексний підхід до вирішення проблеми домашнього насильства

У лютому 2018 р. в м. Бердянськ стартував проект «Надання комплексної допомоги постраждалим від домашнього насильства шляхом запровадження роботи спеціалізованих служб підтримки та удосконалення міжвідомчої взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії насильству» за підтримкою міжнародних організацій: Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine та GIZ (Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ в Україні). Проект реалізовує Запорізька громадська організація «ОПП «Взаємодія»

Семінар-тренінг, який відбувся 27 вересня 2018 р. є продовженням проекту щодо створення спеціалізованої кризової установи (притулку с тимчасовим перебуванням) в м.Бердянськ та розвитку моделі міжсекторальної взаємодії  на основі міжнародних стандартів. Мета робочої группи – це картування послуг у місті, алгоритм взаємодії суб’’єктів, вивчення нових законодавчих документів. 

Так, постановою КМУ від 22.08.2019 № 658 врегульовано діяльність освітніх закладів щодо здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

У разі виявлення факту насильства керівник закладу (уповноважена ним особа) протягом доби інформують про даний випадок Нац. поліцію, службу у справах дітей. Фіксують необхідну інформацію у журналі та організовують роботу практичного психолога/та або соціального педагога з постраждалими дітьми

 

Головний спеціаліст                                      А. СИНЄОК

Залишити відповідь