Навчання вчителів історії та правознавства

З 10 по 21 вересня 2018 року вчителі історії закладів освіти Бердянська  підвищували свій фаховий рівень на  курсах ЗОІППО.  Протягом двох тижнів на базі міської гімназії № 3 «Сузір’я» для педагогів  було проведено серію лекційних, практичних занять та тренінгів; відпрацьовано навички застосування ІКТ на уроках історії та правознавства, формування національної ідентичності та полікультурної компетентності через інтерактивні технології, аналізу якості навчальних тестів тощо.

Навчальна практика відбулася на базі БСШ №16.  Учитель історії Доценко К.О.  на прикладі уроку історії  України в 11 класі з теми «Окупаційним режим у поневолених країнах. Голокост» представила слухачам курсів можливості використання  елементів інноваційних технологій навчання.

Підведення підсумків роботи та захист курсових робіт відбулися  у формі презентації  авторських проектів з проблемних  аспектів  викладання історії та правознавства.

У ході практики  вчителі історії  стали учасниками міського заходу, присвяченого  150-річчю товариства «Просвіта», –  зустрілися  з кандидатом історичних наук, директором Запорізького науково-дослідницького Центру «Спадщина» Юрієм Щуром, який розповів про історичний шлях товариства «Просвіта» у Запорізькому краю та презентував бердянцям власну книгу.

 

Залишити відповідь