Інклюзія в освіті – це один з аспектів інклюзії в суспільстві

05.09.2018 Комунальною установою «Інклюзивно-ресурсний центр» Бердянської міської ради було проведено семінар у рамках методичного об’єднання педагогічних працівників інклюзивного супроводу дітей з особливими освітніми  потребами закладів дошкільної та загальної середньої освіти міста Бердянська, який відбувся на базі закладу дошкільної освіти комбінованого типу №39 ,,Веселка”

Тема семінару: Індекс інклюзії у Новій Українській Школі

Мета: Розкриття особливостей реформування системи освіти для дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю в Україні, організації навчально-виховного процесу в інклюзивних класах та створення інклюзивного середовища для дітей з особливими освітніми потребами.

Директор КУ «ІРЦ» БМР – Малуєва Т.В. розповіла про якісні законодавчі зміни у сфері інклюзивної освіти: Створення КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» БМР.

Заступник  директора з НВР гімназії №3 “Сузір’я – Заводько В.В. доповіла “Про індекс інклюзії: організацію навчально-виховного процесу в інклюзивному класі, навчально-методичне забезпечення інклюзивної освіти.

Доповідь про особливості створення інклюзивного середовища для дітей з особливими освітніми потребами презентувала Попова П.В., асистент вчителя, гімназія №3 “Сузір’я”.

Практичним психологом Нестеренко Т.М. (гімназія №3 “Сузір’я”) були проведені практичні вправи за темою «Шкільні команди супроводу дитини з особливими освітніми потребами».

Про наступність дошкільної та початкової освіти та новітні технології роботи з дітьми з особливими освітніми потребами розповіла Сєйтмємєтова О.О., вчитель – дефектолог ЗДО №39.

Учасники тренінгу також відвідали сенсорну кімнату ЗДО № 39.

Підводячи підсумки методичного об’єднання вирішили, що у співпраці закладів освіти є позитивний результат.

Залишити відповідь