Засідання вчителів англійської мови міста

28 серпня 2018 у ЗЗСО № 11 відбулося засідання  міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов.

Теми, які обговорювали педагоги, «Старт Нової української школи» та «Методичні рекомендації щодо викладання іноземних мов у новому навчальному році» особливо важливі. Адже  українська освіта реформується, створюється нова українська школа, яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Старший викладач кафедри філософії та суспільно-гуманітарних наук, методист обласного інституту післядипломної освіти Халемендик Надія Павлівна провела практичне заняття з учителями міста, ознайомивши їх з усіма змінами та новинками у викладанні іноземних мов, плануванні навчального процесу, використанні навчально-методичного забезпечення, оцінюванні навчальних досягнень учнів, веденні шкільної документації, тощо. Відповідаючи на численні запитання вчителів міста, Надія Павлівна особливо наголосила, що Нова українська школа – це школа, до якої приємно ходити учням, де комфортно працювати вчителям. Це школа, де вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Учителі німецької мови підвели підсумки Року німецької мови в Україні та передали «естафету року» учителям французької мови.

Залишити відповідь