Підсумки відпочинкової зміни в закладах позашкільної освіти

Враховуючи відгуки дітей та батьків вихованців, а також за матеріалами сайтів Будинку дитячо-юнацької творчості (БДЮТ) та КДЮТ «Зоряний», які розташовані у віддалених мікрорайонах міста Бердянська, аналізуючи результативність та ефективність злагодженої праці педагогів та вихованців, відділ освіти прийшов до висновку, що керівники закладів створили умови для педагогічно обґрунтованого, змістовного та цікавого дозвілля вихованців, що дало можливість їм творчо розвиватися, а батькам бути впевненими у безпеці своїх дітей.

Зміна тривала з 1 по 21 червня. Мовні табори та центри дозвілля даних позашкільних закладів не змогли прийняти всіх бажаючих. Цікаве дозвілля вихованців організовували дружні команди педагогів, які довели, що вивчення мов – це цікаво і легко, а літній табір може бути веселим та яскравим. Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процесс пізнання – з відпочинком.

А концерт на закриття відпочинкової зміни в БДЮТ здивував всіх присутніх своєю грандіозністю: великою кількістю ведучих – бабок-яг, мильними бульбашками, запрошеними куклами-велитнями, 4-ма фотозонами, піснями та флеш-мобом!

 

Головний спеціаліст сектору

дошкільної та позашкільної освіти

Синєок А.М.

Залишити відповідь