Навчання у Всеукраїнській Літній школі Google 2018

У червні поточного року навчання у Всеукраїнській Літній школі Google 2018 «Цифрове громадянство та безпека»  в м. Івано-Франківську успішно пройшли педагоги нашого міста:  Щенкова Ю.Г., заступник директора та вчитель математики гімназії № 3 «Сузір’я», Пилипенко Т.С. та  Бюйюкмете Л.П., вчителі англійської мови спеціалізованої школи № 16.

Літні школи ініційовані компанією Google Україна на прохання Міністерства освіти і науки України для підвищення інформаційно-цифрових компетентностей педагогів. Реалізує ініціативу навчання вчителів спільнота Google Educator Group Ukraine “Навчаємося з Google” та Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти за програмою “Цифрове громадянство та безпека”.

Під час тренінгу слухачі ознайомилися з порадами та інструментами, що допоможуть безпечно мандрувати веб-сторінками, навчилися підвищувати безпеку свого облікового запису Google, використовувати інструменти керування власними та дитячими даними та захищати їх конфіденційність, керувати вмістом, який може переглядати сім’я в Інтернеті чи дитячий колектив у школі, працювали в середовищах для ефективної взаємодії учнів, учителів, батьків, громад та ознайомилися з нормами культури спілкування в соціальних мережах.

Навчання дало можливість  учасникам ознайомитися  з інноваційними педагогічними технологіями, новинками ІТ та обмінятися із колегами педагогічними креативними ідеями.

 

 

Залишити відповідь