Завершення навчання вчителів майбутніх першокласників

Протягом 11-15.06.2018 року  відбулася третя (остання) сесія  вчителів початкової школи, які з 1 вересня 2018 року будуть навчати перші класи. Учасниками тренінгів стали педагоги  Бердянських закладів освіти  та колеги з Бердянського району.       

Особливості викладання навчальних предметів інтегрованого курсу «Я досліджую світ…; кооперативне навчання у формуванні соціальних навичок…;  навчання грамоти: читання, письмо, креативне письмо…; мета і цілі оцінювання в сучасній школі. Формувальне оцінювання. Спостереження і ведення записів…; математика: маніпуляції з предметами, задачі…; технологія портфоліо…  –   з  такими   питаннями були ознайомлені учасники  тренінгу під керівництвом регіональних тренерів Дмитренко Л.О., Дьоміної Т.М. та Курленкової В.А..

Учителі стали активними учасниками практичної частини сесії. «Методика взаємних запитань», «Порушена послідовність», «Попереднє керівництво», «Групові стратегії», «Джигсоу»  – саме ці  новітні методи та прийоми є тепер  у арсеналі педагогів.

Аспекти  організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами були розглянуті   під час тренінгу, який проводила Авдєєва С.О. (тренер ЗОІППО).  Зацікавленість  у педагогів  визвав  і тренінг «Методика компетентнісного навчання «Шість цеглинок» під керівництвом  коуча  Гуркової Т.П. (тренер ЗОІППО).

Під час сесії вчителі звітувати про  досягнення в навчанні з підвищення свого фахового рівня  на онлайн-курсі Ed-era.сom. Усі  педагоги з успіхом опанували 60 годин навчання в режимі  онлайн і отримали сертифікати.

Закінчення           сесії  відбулося у  формі засідання круглого столу, під час якого    за результатами навчання на трьох очних сесіях відбувся  захист авторських розробок (проектів, технологічних портфоліо, навчально-методичних розробок тощо), які підготували всі вчителі. Це – результат самостійної навчальної діяльності вчителів, у процесі якої вони узагальнили, оновили та розширили набуті теоретичні знання, удосконалили  практичні вміння з обраної теми, опанували інноваційні педагогічні технології, набули досвіду дослідницько-творчої роботи, обґрунтували модель власної діяльності, її результативність тощо.

Усі педагоги отримали сертифікати, які підтвердили, що вчителі пройшли курс підготовки з упровадження  нового змісту початкової  освіти в обсязі 90 академічних годин (3 кредити). І саме це дає їм право викладати  в перших класах   Нової української початкової школи з 1 вересня 2018 року. 

Бажаємо нашим педагогам успіхів у впровадження нововведень  освітнього простору нашої держави!

Переглянути більше фотографій

 

Залишити відповідь