Всесвіт хмарних технологій

12.04.2018р. у школі № 9 м.Бердянська відбувся семінар-практикум «Використання можливостей інформаційно-цифрового середовища закладу в управлінській діяльності».

У заході взяли участь методисти відділу освіти Момот Г.І., Шостак С.В. та заступники директорів   з навчально-виховної роботи закладів освіти міста.

Нині в Україні йде становлення нової системи освіти, орієнтованої на входження у світовий інформаційно-освітній простір. Тому все більше зростає роль інформаційно-цифрових технологій, які забезпечують загальну комп’ютеризацію учнів і педагогів.

Згідно з  Концепцією Нової української школи основним інструментом, який забезпечить її реалізацію, є наскрізне застосування інформаційно-цифрових технологій в освітньому процесі та управлінні закладом освіти.

Поставлені задачі передбачають впровадження в освітню галузь нових засобів, методів та форм навчання, використання потужних і простих у роботі інтернет-технологій та засобів електронного навчання.

Тож метою семінару було обґрунтування необхідності створення єдиного інформаційно-освітнього простору закладу для подальшого  впровадження та використання сучасних і перспективних інформаційно-цифрових технологій. Що забезпечить інформаційну взаємодію учасників освітнього процесу та неодмінно еволюціонує у СМАРТ середовище.

На думку педагогічного   колективу загальноосвітньої школи № 9 ефективне функціонування закладу залежить від уміння адміністрації здійснювати оперативний аналіз ситуації, своєчасного її коригування та оптимального прийняття управлінського рішення.

Тож педагоги ЗЗСО № 9 поділилися своїм досвідом   створення   та розбудови у закладі  єдиного інформаційно-освітнє середовища; розповіли  про те як  «Створити єдиний інформаційно-освітній простір закладу», а також про можливості використання віртуальної вчительської в управлінській діяльності, сервісу Google Classroom  та платформи  Microsoft  в освітній діяльності.             Практичною частиною семінару була робота в групах, під час якої присутні мали можливість попрацювати з унікальним додатком Google Classroom та освітньою он-лайн  – платформою Microsoft, ближче познайомитися із призначенням віртуальної учительської та принципами роботи в ній.         Учасники семінару подякували організаторам за сучасний,  цікавий  та змістовний захід та пришли до висновку,  що   інформаційно-освітнє середовище не обмежується рамками одного навчального закладу. Воно повинно інтегруватися у всесвітній освітній простір та забезпечити учням і вчителям обмін досвідом, спілкування не тільки в межах країни, а всього світу.

Залишити відповідь