В Центрі дитячо-юнацької творчості вже вдруге пройшла конференція для батьків вихованців у рамках засідання Клубу небайдужих батьків Бердянська “Лелека”

1 квітня 2018 року в Центрі дитячо-юнацької творчості  відбулася щорічна батьківська конференція, цього разу на тему: «Грані співпраці ЦДЮТ та сім’ї». В конференції взяли участь 100 батьків вихованців усіх вікових категорій: від наймолодших і середніх до старшокласників-випускників. Не було традиційних доповідей, лекцій, бесід. Конференція проходила в незвичайному для всіх форматі за технологією «світового кафе». За окремими столиками незнайомі між собою батьки, але об’єднані певними умовами (їх діти навчаються в нашому закладі в різних гуртках, відносяться до певної вікової категорії, самі батьки – небайдужі і зацікавлені), обговорювали в групах актуальні питання виховання. Всього було підготовлено 9 таких локацій – по 3 для кожної категорії.
Суть цієї технології в тому, що обговорення одного питання за столом відбувалось протягом 15 хвилин, далі група батьків переходила до другого столу, а потім до третього. Так, за 45 хвилин роботи кожна група обговорила 3 важливих питання і запропонувала своє бачення вирішення проблем і записала їх. Далі кожна з 9 груп презентувала свої ідеї і пропозиції. Таким чином, всі присутні мали змогу отримати корисну інформацію з 9 питань сучасного виховного процесу, всього за 1годину активного батьківського спілкування.
Після перерви на каву, друга частина конференції проходила у формі майстер-класів від педагогів ЦДЮТ. Батьки  вихованців мали змогу самі обирати майстер-клас, а саме:
• «Відеотайми (перегляд та обговорення відеороликів/мультфільмів) як ефективний засіб виховної, корекційно-розвивальної та профілактичної роботи»;
• «Ображатися або вибачати – тобі самому обирати»;
• «Мій образ жінки»;
• «Батьки та діти в калейдоскопі творчості».
Майстер-класи провели педагоги  Центру – кандидати наук – Кашкарьова Л.Р., Мартиненко О.В., Ляхор Т.В., та заступник директора з науково-методичної роботи керівник гуртка-методист Масютіна М.Е.
Конференція показала, що технології і суспільство розвивається такими темпами, що освітня діяльність, як частина цього процесу, повинна йти в ногу з часом. І тільки об’єднані єдиною метою батьки, педагоги і вихованці  зможуть досягти цілей, що закладені у новому Законі України “Про освіту”

Залишити відповідь