Чарівне приміщення для релаксації

За підтримки програми Ініціативи інфраструктурних програм для України Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ  та завдяки молодшому координатору проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами» Марії Семашкіній у закладі дошкільної освіти №39 «Веселка»  з’явилось обладнання для сенсорної кімнати.

А це комплект «Кольоровий струмочок» (оптичних волокон бічного світіння), набір сенсорних м’ячів, світлова гармата до кулі + світлофільтр, світлодинамічний прилад, колона з бульбашками, дзеркальна куля, світильник «Зоряне небо», сухий басейн  з прозорими кулями і підсвіткою, крісло-мішок, мат підлоговий, стіл для малювання піском з підсвічуванням, іонізатор-очищувач-ароматизатор повітря.

Найближчим часом вихованці закладу зможуть відвідувати чарівне приміщення для релаксації, зняття стресу та розслаблення. Створення сенсорної кімнати має одну єдину мету – допомогти дитині знайти особисту гармонію з навколишнім світом відновити душевну рівновагу.

Співробітництво з Німецьким товариством GIZ продовжується. Так, завдяки координатору проекту Ірині Бахчевій педагоги закладу були запрошені у м. Запоріжжя на практичний тренінг, завдяки якому визначили цілі та задачі навчання дітей з особливими освітніми потребами, як їх обирати та реалізовувати на практиці.

Залишити відповідь