Управлінські діалоги

29.03.2018 року  в рамках міських підсумкових методичних заходів на базі Будинку дитячо-юнацької творчості пройшов   семінар – презентація  для керівників закладів освіти міста з теми «Організація взаємодії закладів освіти  в розвитку середовища STEM ».

Семінар  складався  з двох частин: інформаційної та презентаційної. Про STEM-освіту як освітній тренд нової української школи та про стратегію її розвитку   говорила  Перегудова В.І. , доцент , к.п.н. кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій БДПУ. Організатори семінару  нагадали всім присутнім про  особливості нового покоління-Z , що зумовлює революцію в освіті, до якої ми всі маємо бути  готові ( Карпусь А.С.,заступник директора БДЮТ).

Друга  частина засідання представляла собою презентацію з досвіду роботи закладів позашкільної освіти в напрямку науково-технічної творчості (Балабан О.К.,ЦДЮТ; Дрянєва С.О.,»Зоряний»;Новік О.Г.;Капітонова І.І.,БДЮТ).

Керівники закладів освіти різних рівнів обговорили  питання активізації взаємодії  закладів у напрямі STEM, адже такий підхід сприяє популяризації інженерно-технологічних професій, підвищенню поінформованості про можливості кар’єри в інженерно-технічній сфері. Стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними фахівцями стануть програмісти, IT-фахівці, інженери, професіонали в галузі високих технологій. Тож  освітяни усвідомлюють, що їхнє завдання – допомогти дітям, зорієнтувати їх у правильному професійному  виборі.

Залишити відповідь