Засідання ММО шкільних практичних психологів та соціальних педагогів

4 квітня 2018 року на базі ЗЗСО №3 відбулося засідання ММО  шкільних практичних психологів та соціальних педагогів.

У рамках засідання  фахівці психологічної служби ЗЗСО №3 презентували  тренінговий  кабінет з профілактики ВІЛ/СНІДу на робочому місці від Німецького товариства міжнародної співпраці (GIZ). Соціальний педагог Чаричанська К.К.  – тренер з профілактики ВІЛ/СНІДу на робочому місці та «Маршруту безпеки з ВІЛ/СНІДу» поділилася досвідом написання грантів та розповіла про умови участі в різноманітних міжнародних програмах.

Чаричанська К.К. спільно з соціальним педагогом  ЗЗСО №5 Волик А.С. провела для колег тренінг з профілактики професійного вигоряння фахівців психологічної служби. Кожен учасник заходу отримав не тільки позитивні емоції від плідного спілкування , а й зміг поділитися власним досвідом щодо боротьби зі стресом та інтелектуальними  перевантаженнями.

Учасники тренінгу висловили подяку директору школи Онищенко О.О. за організаційне забезпечення заходу, Катерині Костянтинівні та Анастасії Сергіївні за можливість отримати нові знання в царині психології самопізнання та самовдосконалення.

 

Залишити відповідь