Шкільний медіахолдинг: проблеми, завдання, перспективи

23 лютого 2018 року на факультеті журналістики Запорізького національного університету за участю провідних науковців та практиків Південноукраїнського центру медіаграмотності відбулося засідання регіональної творчої групи Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти з теми “Створення шкільного медіахолдингу”.  Місто Бердянськ на цьому заході  представляла Соколова О.Ф.,  вчитель російської мови та літератури гімназії № 2, яка є учасником цієї творчої групи.

З вітальними словами перед учасниками виступили науковий керівник Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти, заступник директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Найдьонова Л.А. та декан факультету журналістики ЗНУ Костюк В.В., які звернули увагу на важливість творчого об’єднання учнів та вчителів в упровадженні медіаосвіти у межах системи виховної роботи з дітьми, з батьками, у позакласній роботі з багатьох предметів.

З короткою доповіддю виступив доцент кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО, координатор Всеукраїнського експерименту з упровадження медіаосвіти Іванов С.А., який сформулював основну мету і завдання шкільних медіахолдингів. На його думку, шкільний медіахолдинг має стати частиною шкільного самоврядування, поєднуючи окремі медіаплатформи (сайт, газета, радіо, телебачення, фотостудія, анімаційна студія, кіноклуб та інше), розвиваючи творчі здібності учнів та навчаючи їх відповідальному ставленню до проблем, що виникають у шкільному житті.

У процесі обговорення завдань створення шкільних медіахолдингів вчителі та керівники гуртків Запорізької області, які безпосередньо опікуються роботою шкільних ЗМІ, охоче ділилися досвідом впровадження медіаосвіти в освітньному середовищі.

Учасники висловили  подяку організаторам за змістовний, цікавий і професійний семінар, який дав натхнення для подальшої діяльності.

Залишити відповідь