Презентаційні заходи ЗДО №39

 З 07.02. 2018 по 09.02.2018 в закладі дошкільної освіти № 39 «Веселка» під час атестаційного періоду    були проведені презентаційні заходи .

  07.02.2018  практичний  психолог  Супрунець  Ірина Володимирівна презентувала групову форму роботи   з педколективом  –  креативний тренінг « Психологічне самопочуття вихователя».

Метою тренінгу було:

– сприяти встановленню атмосфери творчої взаємодії;
– визначити пріоритетні цінності кожного з учасників стосовно власної професійної діяльності;
– допомогти учасникам виробити мотивацію для досягнення життєвих цілей;

–  вправляти в умінні опановувати себе, концентрувати увагу і швидко діяти в ситуаціях, коли тебе оцінюють інші, а час на виконання завдання дуже обмежений;

– отримати досвід надання допомоги, підтримки людини в складній ситуації.

 Тренінги викликав позитивні емоції. В колективі утворився налагоджений психологічний клімат  та контакт між учасниками груп.

08.02.2018  вихователь логопедичної  групи  молодшого віку  Біловицька Валентина Федорівна презентувала  заняття з логіко – математичної компетенції (ЛМК) « В гості до лісових мешканців» . Завдяки систематичній роботі з ЛМК діти не тільки засвоюють знання згідно базовій програмі, а ще й за результатами діагностичного обстеження  є показник  випереджувального розвитку.

09.02.2018 вихователь логопедичної  групи  молодшого віку  Сєйтмємєтова Олена Олександрівна презентувала інтегроване заняття  з розвитку  зв’язного мовлення,  ознайомлення з природою та зображувальною діяльністю «Зимонька –  зима».  Основним напрямком роботи вихователя є досвід великої педагогічної спадщини В.Сухомлинського. Діти сприймали події відображені за допомогою тіньового театру  за змістом твору В.Сухомлинського « Хлопчик та сніжинка»

 

Залишити відповідь