Виховуємо патріотів

Пам’ять про українських діячів стає лейтмотивом українського сьогодення.

7 лютого в  закладах освіти  міста відбувся День інформування,  присвячений  80-річчю з дня народження В’ячеслава Чорновола, борця за незалежність України, одного з лідерів правозахисного руху, Героя України, визначного політичного й державного діяча.

 На  уроках пам’яті  «Я людина всієї України», «Роль В’ячеслава Чорновола у становленні незалежності України»  учні середніх  та старших  класів разом із учителями історії  познайомилися з біографією В’ячеслава Максимовича,  переглянули документальний фільм «Той, хто розбудив Кам’яну державу»,  дізналися про найважливіші події з його життя та трагічну смерть, з’ясували історичне місце діяльності В.Чорновола  в становленні та розвитку незалежної України.

У  бібліотеках  закладів освіти були організовані книжково-журнальні виставки художніх та публіцистичних матеріалів «Дорога болю й боротьби», присвячені 80-річчю з дня народження В’ячеслава Чорновола.

 В.Чорновіл закликав «Дай Боже  нам любити Україну понад усе уже сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши. Україна розпочинається з тебе!».  Сторінки  його життя свідчать: українці гнуться, але не ламаються!

Залишити відповідь