LEGO Foundation

26 січня 2018 року в закладі дошкільної освіти № 34 «Оленка» проходив тренінг щодо конструювання з LEGO Education, який виходить далеко за межі розуміння поняття «конструювання» у традиційному сенсі цього слова.

Тренінг проходив в рамках проекту «Сприяння освіти»,   створеного згідно Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом LEGO Foundation, до якого у цьому році залучено чотири заклади дошкільної освіти м. Бердянськ – №№ 34, 37, 39, 40.

Метою проекту є сприяння розвитку якості освіти через всебічний розвиток дитини, прагнення відійти від педагогіки копіювання, шаблонування, практики однієї правильної відповіді та нав’язування свого бачення дитині, навчання протягом всього життя.

Педагогові необхідно не лише володіти ґрунтовними теоретичними знаннями щодо особливостей розвитку пізнавальної сфери дітей, зокрема їх сенсорного розвитку, а й вміти практично організувати сприятливе сенсорно-пізнавальне середовище і завжди бути готовими до використання ефективних інноваційних методів сенсорного виховання та формування пізнавальної активності.

В основу взаємодії дорослого і дитини покладено підхід «навчання через гру». Запровадження LEGO в роботу закладів дошкільної освіти робить навчання веселим і приємним, заохочує дітей досліджувати і відкривати все нове для себе, експериментувати, забезпечуючи можливості для спільного навчання з дорослими і однолітками.

Під час тренінгу Черевична Олена – тренер проекту «Сприяння освіті» у Запорізькій області – надала учасникам рекомендації щодо застосування «відкритих запитань», навчання через гру.

 

Залишити відповідь