Підготовка вчителів до роботи в Новій українській школі

18-19 жовтня 2017 р. вчитель багатопрофільної гімназії № 2 Пушкаш Вікторія Вікторівна брала участь у регіональному семінарі «Математичні основи інформатики», що проходив на базі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, відповідно до концепції «Нова українська школа» та з метою підготовки вчителів інформатики до викладання вибіркових модулів у профільній школі з 2018-2019 н.р.

Зазначений захід відбувся за участю Ривкінда Йосифа Яковича, вчителя інформатики НВК «Школа-ліцей № 38 ім.В.М.Молчанова» м.Києва, Шакотька Віктора Васильовача, заступника директора з навчальної роботи Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка та вчителів інформатики Запорізької області.

Під час семінару учасники мали змогу ознайомитися із фундаментальними поняттями, визначеннями і математичними методами інформатики як фундаментальної природничої науки, що вивчає процеси передавання та опрацьовування даних, навчальними програмами вибіркових спецкурсів з інформатики та навчально-методичним забезпеченням.

Підготовка вчителів до роботи в Новій українській школіПідготовка вчителів до роботи в Новій українській школіПідготовка вчителів до роботи в Новій українській школіПідготовка вчителів до роботи в Новій українській школі

Залишити відповідь