Виборчі органи

Голова міської організації Профспілки  працівників освіти і науки України: 
Моненко Ніна Василівна

Адреса: м. Бердянськ, Запорізької обл.
Пр.Праці 24/56 каб.7 (ЦДЮТ)

Контакти:
Телефон: (06153)3-52-42, 050-059-12-59
E-Mail: ninaberdyansk@yandex.ua

 

 

Склад ради міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

№ з/п ПІБ Назва закладу
1 Каліцева Ірина Дмитрівна ЗОШ №1
2 Манойлова Тетяна Іванівна ЗОШ №2
3 Погорело Ігор Олексійович ЗОШ №3
4 Єпішов Андрій Володимирович ЗОШ №4
5 Буриліна Інна В’ячеславівна ЗОШ №5
6 Гармашова Людмила Іванівна ЗОШ №6
7 Набокіна Ольга Павлівна ЗОШ №7
8 Черненко Антоніна Володимирівна ЗОШ №9
9 Пеліванов Валерій Михайлович ЗОШ №11
10 Чони Вікторія Павлівна ЗОШ №12
11 Георгієва Наталя Анатоліївна ЗОШ №13
12 Чердаклієва Олена Вікторівна БСШ №16
13 Прасол Галина Семенівна ЗОШ №20
14 В’ялих Світлана Борисівна БМЛ
15 Жейнова Тетяна Вікторівна Школа-інтернат
16 Антоненко Людмила Василівна Гімназія №1
17 Дзюба Роман Миколайович Гімназія №2
18 Сидоренко Людмила Володимирівна Гімназія №3
19 Балабан Олег Костянтинович ЦДЮТ
20 Кочергіна Любов Миколаївна ДЮСШ
21 Желязкова Тетяна Семенівна СЮН
22 Петранова Тетяна Анатоліївна СЮТ
23 Дрянєв Олег Альбертович КЮМ
24 Олексенко Дарина Михайлівна «Зоряний»
25 Бордюг Вікторія Віталіївна ДНЗ №1
26 Матвієнко Тетяна Юріївна ДНЗ №20
27 Нехороша Наталя Олександрівна ДНЗ №25
28 Лазарєва Людмила Григорівна ДНЗ №27
29 Юрченко Світлана Миколаївна ДНЗ №28
30 Шевченко Юлія Миколаївна ДНЗ №33
31 Панченко Олена Миколаївна ДНЗ №34
32 Єрлик Ольга Георгіївна ДНЗ №35
33 Грицун Оксана Юріївна ДНЗ №36
34 Мосейчук Наталя Леонідівна ДНЗ №37
35 Біловицька Валентина Федорівна ДНЗ №39
36 Вороніна Анастасія Анатоліївна ДНЗ №40
37 Храпко Олена Ігоревна ДНЗ №3
38 Ієговська Марина Іванівна Відділ освіти
39 *** НВК №1

 

Склад президії ради Бердянської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України

№ з/п ПІБ Назва закладу
1 Каліцева Ірина Дмитрівна ЗОШ №1
2 Манойлова Тетяна Іванівна ЗОШ №2
3 Погорело Ігор Олексійович ЗОШ №3
4 Пеліванов Валерій Михайлович ЗОШ №11
5 Чердаклієва Олена Вікторівна БСШ №16
6 Дзюба Роман Миколайович Гімназія №2
7 Желязкова Тетяна Семенівна СЮН
8 Дрянєв Олег Альбертович КЮМ
9 Нехороша Наталя Олександрівна ДНЗ №25
10 Біловицька Валентина Федорівна ДНЗ №39